Obozy integracyjne 7SP i 1LO - ważne informacje

Obóz integracyjny Katolika 2017 – 7 klasa Szkoły Podstawowej

Temat przewodni: Rycerstwo
Termin: 18 - 20 września 2017 r.
Miejsce obozu: Dom Agroturystyczny „Pod Halą Boraczą” Żabnica, ul. Boracza 15

Zbiórka: 8.30 (18  września, poniedziałek); zbiórka pod marketem Kaufland (skrzyżowanie ul. Skargi i Kościuszki).
Planowany powrót: w środę, godzinach popołudniowych, w to samo miejsce co wyjazd.
Noclegi i wyżywienie: pokoje 2- 5 osobowe, pełne wyżywienie (zaczynamy obiadem, a kończymy śniadaniem 3 dnia), ognisko.
Cena: 295 zł (pieniądze zbierają wychowawcy)
Obowiązkowe wyposażenie: strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych; obuwie do chodzenia po ośrodku; kurtka przeciwdeszczowa; mały plecak podręczny (niezależnie od podstawowego bagażu); strój kąpielowy; latarka; czapka i rękawiczki, prosimy o zabranie elementów związanych z rycerstwem.
Informacje dodatkowe: Obóz ma charakter integracyjny, oparty jest na licznych grach, zabawach i przedsięwzięciach, w których biorą udział uczestnicy. Zadania są zróżnicowane – artystyczne, techniczne, sportowe. Każdy znajdzie coś dla siebie i każdy będzie mógł się wykazać. Szczegóły obozu uczestnicy poznają na miejscu. Tematem przewodnim dla szkoły podstawowej jest Rycerstwo.

Obóz integracyjny Katolika 2017 - 1 klasa Liceum

Temat przewodni: Indianie i Kowboje
Termin: 11 – 13 września 2017 r.
Miejsce obozu: Ośrodek Amonit w Siamoszycach (koło Zawiercia)
Zbiórka: 9.00 (11 września, poniedziałek), zbiórka pod marketem Kaufland (skrzyżownie ul. Skargi i Kościuszki).
Planowany powrót: w środę w godzinach popołudniowych, w to samo miejsce co wyjazd.
Noclegi i wyżywienie: domki kempingowe (własny śpiwór), pełne wyżywienie (zaczynamy obiadem, a kończymy śniadaniem 3 dnia), ognisko.
Cena: 295 zł (pieniądze zbierają wychowawcy)
Obowiązkowe wyposażenie: śpiwór (istnieje możliwość pożyczenia); strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych; kurtka przeciwdeszczowa; mały plecak podręczny (niezależnie od podstawowego bagażu); strój kąpielowy; latarka; czapka i rękawiczki, prosimy o zabranie elementów związanych z Indianami i Kowbojami.
Informacje dodatkowe: Obóz ma charakter integracyjny, oparty jest na licznych grach, zabawach i przedsięwzięciach, w których biorą udział uczestnicy. Zadania są zróżnicowane – artystyczne, techniczne, sportowe. Każdy znajdzie coś dla siebie i każdy będzie mógł się wykazać. Szczegóły obozu uczestnicy poznają na miejscu. Tematem przewodnim dla liceum są Indianie i Kowboje.