Już po IX NOCNYM MARATONIE MATEMATYCZNYM

Z piątku na sobotę w naszej szkole odbył się IX Nocny Maraton Matematyczny. W konkursie uczestniczyło aż 10 szkół ponadgimnazjalnych z Chorzowa i okolic: Ligoń, Słowak, Batory, Curie, Ekonomik, Budowlanka, Muzyk, Salezjanie, Tesla oraz Katolik.

Oto wyniki konkursu:

1. miejsce ex aequo TESLA oraz SŁOWAK
2. miejsce KATOLIK

IX NMM rozpoczął się powitaniem dyrekcji i wykładem pana Łukasza Ochwała, studenta Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, pt.: „BIOSTATYSTYKA – Matematyka w służbie medycyny”. Wykład cieszył się sporym zainteresowaniem. Po wykładzie maratończycy udali się do wyznaczonych sal, gdzie podjęli trud rozwiązywania stu zadań. Na uczestników konkursu w salach czekały przygotowane przysmaki upieczone przez naszych uczniów. W trakcie matematycznych zmagań na korytarzu Katolika rozbrzmiewała dobra muzyka, przy której organizatorzy (nasi uczniowie) świetnie się bawili.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział. Należy dodać, iż najważniejsza jest dobra zabawa podczas rozwiązywania zadań, a nie tylko rezultat końcowy. Dziękujemy wszystkim sponsorom naszego konkursu: firmie DENTAL TEAM z Chorzowa Batorego, opiekunom Igora Ferdka, Szymona Fatygi, Łukasza Jakimowicza, Adama Bigasa, Klaudii Pankowskiej, Katarzyny Dudzik, Agnieszki Knapik, Wiktora Kurzeja, Pawła Gruchalskiego, Michaliny Zimniak, Mai Banaszewskiej, Filipa Zaród. Ponadto wszystkim, którzy upiekli przepyszne ciasta, zdobili naszą szkołę, by tego dnia wszystko wyglądało wyjątkowo. Do zobaczenia za rok na jubileuszowym X Nocnym Maratonie Matematycznym.

Pozdrawiamy Organizatorzy

Sponsorzy

 

  

Numery kont szkoły

Darowizna na rzecz szkoły:

40 1050 1243 1000 0022 7770 6970

Inne wpłaty, m. in. ubezpieczenie ucznia, duplikaty legitymacji szkolnych i świadectw:

76 1050 1243 1000 0022 7592 6372

Kontakt

 
 

Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin
Katolickich Archidiecezji Katowickiej
im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda

ul. T. Kościuszki 11
41-500 Chorzów
tel.: 32 249 50 44,
32 246 06 51
fax: 32 246 06 50
Email: szkola@glk.edu.pl

Organ prowadzący

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej

Dyżur kontaktowy : każdy wtorek od 17.00 do 18.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Plebiscytowej 49 w Katowicach (I piętro). 

Działające przy Zespole Szkół stowarzyszenie i fundacja:

Stowarzyszenie Circam Scholam Catholicam
nr do kontaktu 
781 022 314 
prezes Monika Antlauf-Jaskola

Fundacja Manufaktura Dobrych Pomysłów
nr do kontaktu 606 729 908 
prezes 
Dawid Ignalski