Zastępstwa - ŚRODA 2017-09-13

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Przybył Mariola, Kopciuch Beata, Pankiewicz Aleksandra, Wower Bartłomiej, Wójcicki Dariusz, Sorichta Katarzyna(3-5), Ignalski Dawid(3-5), Schelenz Danuta(3-5), Kolarz Wojciech(8-9), Kudła Mariusz(6-8)

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
2A gimnazjum2Kopciuch Beatamatemat.->zajęcia opiekuńczeOchabowicz Małgorzata16za klasę 1S
2K gimnazjum5Sorichta Katarzynaj. polskiJanikowska Sabina11za klasę 1P
7Wower Bartłomiejw-fOdwołane
8Wower Bartłomiejw-fOdwołane
2P liceum, 2U liceum3Schelenz Danutamat9->j. ang.Życińska Lucyna30za klasę 1S
3Wower Bartłomiejw-f->j. ang.Życińska Lucyna12 -> 30
3Kopciuch Beatamat.uzup.->j. ang.Życińska Lucyna16 -> 30
3Przybył Mariolahistoria roz.Kubarski Michał17za klasę 1s
3Schelenz Danutamatem. roz.->j. ang.Życińska Lucyna30
7Pankiewicz Aleksandrabiologia roz.Odwołane
3B gimnazjum5Wójcicki Dariuszw-f->matemat.Matyjaszczyk Sebastian12 -> 31
5Wower Bartłomiejw-f->matemat.Matyjaszczyk Sebastian12 -> 31za klasę 1S
3K gimnazjum1Wójcicki Dariuszw-fOdwołane
2Wójcicki Dariuszw-fOdwołane
6Wójcicki Dariuszeduk. dla bezp.->zajęcia opiekuńczeSierpińska - Basek Grażyna6
3P liceum, 3U liceum3Kopciuch Beatamat5->j. ang.Życińska Lucyna16 -> 30
4Wójcicki Dariuszw-f->j. niem.Góra Monika12` -> 20za klasę 1S
7Wójcicki Dariuszw-f->zajęcia opiekuńczeOdwołane
7Przybył Mariolahis.i społ.->zajęcia opiekuńczeOdwołane
8Przybył Mariolahis.i społ.->zajęcia opiekuńczeOdwołane
8Wójcicki Dariuszw-f->zajęcia opiekuńczeOdwołane
9Wower Bartłomiejw-fOdwołane
9Wower Bartłomiejw-fOdwołane
9Wójcicki Dariuszcoach i inż.kreat.Odwołane
9Kolarz Wojciechcoach i inż.kreat.Odwołane
10Wower Bartłomiejw-fOdwołane
10Wower Bartłomiejw-fOdwołane
3U liceum5Kopciuch Beatamatemat.->j. ang.Halicz Magdalena16zastępstwo
7A szkoła podstawowa4Wower Bartłomiejw-f->j. polskiScelina Iwo12 -> 5zastępstwo
6Pankiewicz Aleksandrabiologia->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid20
8Kudła Mariuszinformatyka->j. niem.Jonik - Waszak Anna13 -> 3
7D szkoła podstawowa2Przybył Mariolahistoria->j. ang.Odróbka Stanisław17za klasę 1S
4Ignalski Dawidj. włoski->j. ang.Odróbka Stanisław5 -> 17
5Pankiewicz Aleksandrabiologia->WOSMądry - Cieśla Magdalena20za klasę 1M
6Kopciuch Beatamatemat.Matyjaszczyk Sebastian16za klasę 1M
7S szkoła podstawowa3Wójcicki Dariuszw-f->j. ang.Halicz Magdalena12 -> 25
8Pankiewicz Aleksandrabiologia->fizykaKołodziej Katarzyna20za klasę 1S
Dominik Mattern3Sorichta Katarzynaj. polski->zajęcia opiekuńczeGóra Monika2za klasę 1M
4Sorichta Katarzynaj. polski->his.i społ.Kubarski Michał2za klasę 1S
5Przybył Mariolahis.i społ.->zajęcia opiekuńczeSierpińska - Basek Grażyna2
6Kudła MariuszinformatykaWestwański Tomasz2zastępstwo

A. Słoka - matematyka z p. Matyjaszczykiem zamiast biologii rozszerzonej

http://www.aScTimeTables.com - 2017-09-12 14:14:11
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11