Zastępstwa - CZWARTEK 2017-10-12

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Jonik - Waszak Anna(1-6), Góra Monika(1-6), Kolarz Wojciech(5-10), Kubarski Michał(5-10), Kudła Mariusz(5-10), Tluczykont Katarzyna(5-10), Bieniek Dominik(5-8), Przybył Mariola, Kurowska Aleksandra(2-2), Kurowska Aleksandra(4-4)

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1M medyczna5Góra Monikaj. niem.->w-fWójcicki Dariusz23 -> 12
1S społeczno medialna liceum2Kurowska Aleksandraj.ang.konw.uzup.Odwołane
8Kubarski MichałWOS->j. polskiSorichta Katarzyna18zastępstwo
2A gimnazjum3Góra Monikaj. niem.->j. ang.Grycman Aleksandra23 -> 1
4Jonik - Waszak Annaj. niem.->zajęcia opiekuńczeSierpińska - Basek Grażynakaplica -> 5
4Kurowska Aleksandraj. ang.->zajęcia opiekuńczeSierpińska - Basek Grażyna5
2K gimnazjum2Przybył MariolahistoriaOdwołane
2P liceum, 2U liceum3Przybył Mariolahis.i społ.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid17
4Przybył Mariolahis.i społ.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid17
2U liceum5Życińska Lucynaj. ang.3 -> 15
3B gimnazjum5Kudła Mariuszzaj. tech.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid17
6Jonik - Waszak Annaj. niem.->j. ang.Halicz Magdalena15 -> 25
3K gimnazjum7Kubarski Michałhistoria->j. polskiSorichta Katarzyna18za klasę 4M
8Bieniek Dominikreligia->fizykaKołodziej Katarzyna30 -> 17zastępstwo
3P liceum4Góra Monikaj. niem.->j. ang.Życińska Lucyna23 -> 3
3P liceum, 3U liceum1Góra Monikaj. niem. roz.Odwołane
1Góra Monikajęzyk niemiecki rozszerzony konsOdwołane
2Góra Monikaj. niem. roz.Odwołane
2Góra Monikajęzyk niemiecki rozszerzony konsOdwołane
8Kolarz Wojciechinformatyka->j. ang.Halicz Magdalena15 -> 25
9Kolarz Wojciechcoach i inż.kreat.Wójcicki Dariusz5zastępstwo
3S gimnazjum6Kudła Mariuszzaj. tech.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid19
3U liceum6Kubarski Michałg. wych.->zajęcia opiekuńczeSierpińska - Basek Grażyna18
7A szkoła podstawowa3Jonik - Waszak Annaj. niem.->informatykaKudła Mariuszkaplica -> 13
5Kubarski Michałhistoria->zajęcia opiekuńczeSierpińska - Basek Grażyna18
7Bieniek Dominikreligia->zajęcia opiekuńczeMądry - Cieśla Magdalena30
7S szkoła podstawowa6Góra Monikaj. niem.->j. ang.Odróbka Stanisław23 -> 13
7Kudła Mariuszinformatyka->w-fKlepczarek Ewa13 -> 12

Wymiana z Niemcami

Wyjście na konkurs z programowania lekcje 5-9

6 lekcja A. Grycman zajęcia łączone z D. Matternem w sali nr 1

http://www.aScTimeTables.com - 2017-10-11 17:16:45
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11