Zastępstwa - CZWARTEK 2017-11-16

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Pawełek Barbara, Pankiewicz Aleksandra, Góra Monika(3-4), Jonik - Waszak Anna(2-4), Kolarz Wojciech, Westwański Tomasz, Sierpińska - Basek Grażyna, Kurowska Aleksandra

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1P politechniczna liceum4Pankiewicz Aleksandrabiologia->zajęcia opiekuńczeWower Bartłomiej20
1S społeczno medialna liceum2Kurowska Aleksandraj.ang.konw.uzup.Odwołane
3Kurowska Aleksandraj. polski->matemat.Kopciuch Beata18
2A gimnazjum3Góra Monikaj. niem.->j. ang.Grycman Aleksandra23 -> 1
4Kurowska Aleksandraj. ang.Odróbka Stanisław5
4Jonik - Waszak Annaj. niem.->j. ang.Odróbka Stanisławkaplica -> 5
5Pankiewicz Aleksandrabiologia->j. niem.Jonik - Waszak Anna20
6Kurowska Aleksandraj. polski->matemat.Chlebowska Halina11
7Kurowska Aleksandraj. polskiScelina Iwo11
8Pawełek BarbarageografiaOdwołane
2K gimnazjum6Pankiewicz AleksandrabiologiaOdwołane
2P liceum, 2U liceum1Pawełek Barbarageografia roz.Odwołane
2Pawełek Barbarageografia roz.Odwołane
3Kolarz Wojciechinformatyka->zajęcia opiekuńczeMądry - Cieśla Magdalena15 -> 30
4Kolarz Wojciechinformatyka->zajęcia opiekuńczeMądry - Cieśla Magdalena15 -> 30
2U liceum1Pawełek Barbarageo R konsOdwołane
2Pawełek Barbarageo R konsOdwołane
3B gimnazjum3Pawełek Barbarag. wych.->j. ang.Odróbka Stanisław5
3K gimnazjum3Pankiewicz Aleksandrabiologia->historiaKubarski Michał20
5Kurowska Aleksandraj. polski->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid11
3P liceum4Góra Monikaj. niem.->j. ang.Życińska Lucyna23 -> 3
3P liceum, 3U liceum2Góra Monikajęzyk niemiecki rozszerzony kons23 -> 11
2Góra Monikaj. niem. roz.23 -> 11
8Kolarz WojciechinformatykaOdwołane
9Kolarz Wojciechcoach i inż.kreat.Odwołane
3S gimnazjum5Pawełek Barbarageografia->zajęcia opiekuńczeWower Bartłomiej5
7A szkoła podstawowa1Kolarz WojciechtwinfOdwołane
1Westwański Tomaszmat.uzup.Odwołane
2Westwański Tomaszmat.uzup.Odwołane
2Kolarz WojciechtwinfOdwołane
3Jonik - Waszak Annaj. niem.->informatykaKudła Mariuszkaplica -> 13
7D szkoła podstawowa1Pankiewicz Aleksandra biol-chemOdwołane
2Pankiewicz Aleksandra biol-chemOdwołane
7Pawełek Barbarageografia->matemat.Chlebowska Halina5
7S szkoła podstawowa1Pankiewicz Aleksandra biol-chemOdwołane
1Kolarz WojciechtwinfOdwołane
1Westwański Tomaszmat.uzup.Odwołane
2Pankiewicz Aleksandra biol-chemOdwołane
2Kolarz WojciechtwinfOdwołane
2Westwański Tomaszmat.uzup.Odwołane
Dominik Mattern3Sierpińska - Basek Grażynazajęcia opiekuńczeGrycman Aleksandra -> 2
4Pawełek Barbarageografia->j. ang.Grycman Aleksandra2

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z jezyka niemieckiego dla SP
lekcje 2-4 sala nr 23

skład komisji :Monika Góra, Anna Jonik- Waszak

uczniowie z klas 3P i 3U, którzy mają zajęcia artystyczne na lekcji 10
rozwiązują zadania z matematyki pod opieką p. Matyjaszczyka w s.31

http://www.aScTimeTables.com - 2017-11-15 10:20:46
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11