Zastępstwa - WTOREK 2017-11-21

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kudła Mariusz, Pawełek Barbara(9-10), Kurowska Aleksandra, Sierpińska - Basek Grażyna(7-9), Mądry - Cieśla Magdalena(2-4), Przybył Mariola(3-4), Sorichta Katarzyna, Wójcicki Dariusz, Kolarz Wojciech, Halicz Magdalena(5-7), Schelenz Danuta(4-4), Kopciuch Beata(9-9)

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1D szkoła podstawowa2Kurowska Aleksandraj. ang.ks. Jankowski Bartosz1'zajęcia z praktykantką
1M medyczna6Halicz Magdalenaj. ang.->j. niem.Jonik - Waszak Annaświetlica
6Kolarz Wojciechinformatyka->j. niem.Jonik - Waszak Anna15 -> 25
7Wójcicki Dariuszeduk. dla bezp.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid16
1P politechniczna liceum1Wójcicki Dariuszw-fOdwołane
4Mądry - Cieśla MagdalenaWOS->fizykaKołodziej Katarzyna6
5Wójcicki Dariuszeduk. dla bezp.->j. ang.Grycman Aleksandra30
1S społeczno medialna liceum3Przybył Mariolahistoria->j. ang.Halicz Magdalena17
6Kurowska Aleksandraj. polski->zajęcia opiekuńczeSierpińska - Basek Grażyna18
7Kurowska Aleksandraj.ang.konw.uzup.->zajęcia opiekuńczeWower Bartłomiej18
7Kolarz Wojciechinformatyka->zajęcia opiekuńczeWower Bartłomiej15 -> 18
2A gimnazjum7Kudła MariuszinformatykaOdwołane
8Kudła MariuszinformatykaOdwołane
8Kurowska Aleksandraj. ang.Odwołane
2P liceum, 2U liceum2Kopciuch Beatamat.uzup.4 -> 15
2U liceum5Halicz Magdalenaj. ang.->j. niem.Jonik - Waszak Anna23 -> 5
3B gimnazjum6Kudła Mariuszzaj. tech.->fizykaKołodziej Katarzyna19
3K gimnazjum2Kudła Mariuszzaj. tech.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid30
7Halicz Magdalenaj. ang.->j. niem.Jonik - Waszak Annaświetlica
3P liceum3Ignalski Dawidj.włoski roz.4 -> 13
3P liceum, 3U liceum1Kolarz Wojciechinformatyka15zajęcia z zastępczym nauczycielem
2Kolarz Wojciechinformatyka15zajęcia z zastępczym nauczycielem
4Wójcicki Dariuszw-f->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid12`
9Pawełek Barbarageografia roz.Odwołane
10Pawełek Barbarageografia roz.Odwołane
3S gimnazjum4Schelenz Danutamatemat.Matyjaszczyk Sebastian30wg materiałó przyg przez p. Schelenz
3U liceum8Sorichta KatarzynaWDŻOdwołane
4M szkoła podstawowa3Kurowska Aleksandraj. ang.Bieniek Dominik2'zajęcia z praktykantką
4Sorichta Katarzynaj. polskiJanikowska Sabina2'
5Kolarz WojciechrobotSchelenz Danuta2'
7A szkoła podstawowa3Sorichta Katarzynaj. polski->muzykaJóźwik Aleksandra11
7D szkoła podstawowa3Kudła MariuszinformatykaOdwołane
4Kudła MariuszinformatykaOdwołane
9Kopciuch Beatamatemat.Odwołane
7S szkoła podstawowa4Przybył Mariolahistoria->zajęcia opiekuńczeWower Bartłomiej17
9Kudła MariuszinformatykaOdwołane
Dominik Mattern5Sorichta Katarzynaj. polski->zajęcia opiekuńczeSierpińska - Basek Grażyna2

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS- u dla gimnazjum
lekcje 2-4 sala nr 4

skład komisji : Magdalena Mądry Cieśla i Mariola Przybył


Hanna Pawełek l 8 zajęcia z p. Matyjaszczykiem za l. 9

2K wyjazd Erasmus + Poronin - osoby, które nie jadą mają lekcje wg planu 2A
uwzględniając zastępstwa

http://www.aScTimeTables.com - 2017-11-21 06:44:48
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11