Zastępstwa - WTOREK 2018-01-16

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kurowska Aleksandra, Kolarz Wojciech, Schelenz Danuta(6-10), Wower Bartłomiej(6-10), Klepczarek Ewa, Matyjaszczyk Sebastian, Sierpińska - Basek Grażyna, Góra Monika

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1D szkoła podstawowa2Kurowska Aleksandraj. ang.Grycman Aleksandra1'
6Schelenz Danutamat dodMądry - Cieśla Magdalena1'
1M medyczna4Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->w-fWower Bartłomiej31 -> 12
1S społeczno medialna liceum2Góra Monikaj. niem.->j. ang.Życińska Lucyna1 -> 3
5Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->biologiaPankiewicz Aleksandra31
2A gimnazjum2Klepczarek Ewaw-fWójcicki Dariuszsala gimnastyczna
3Klepczarek Ewaw-fWójcicki Dariuszsala gimnastyczna
8Kurowska Aleksandraj. ang.->informatykaKudła Mariusz18
2K gimnazjum5Kurowska Aleksandraj. ang.Grycman Aleksandra13
8Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->j. polskiScelina Iwo31
2P liceum9Wower BartłomiejWF 33Odwołane
10Wower BartłomiejWF 33Odwołane
2P liceum, 2U liceum8Wower Bartłomiejw-f->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid12 -> 1
9Wower Bartłomiejwf uzup 1Odwołane
9Schelenz Danutamatem. roz.Odwołane
9Wower Bartłomiejw-fOdwołane
10Wower Bartłomiejw-fOdwołane
10Wower Bartłomiejwf uzup 1Odwołane
2U liceum10Wower BartłomiejWF uzup 5Odwołane
3B gimnazjum7Matyjaszczyk Sebastianmatem. - egz.->fizyka dośw.Kołodziej Katarzyna31 -> 19
3K gimnazjum1Góra Monikaj. niem.Odwołane
3Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->biologiaPankiewicz Aleksandra31
4Klepczarek Ewaw-f->g. wych.Kołodziej Katarzyna12 -> 17
3P liceum3Góra Monikaj. niem.->j. ang.Halicz Magdalena1
5Góra Monikaj. niem.->j. ang.Życińska Lucyna23 -> 3
6Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->j. niem.Jonik - Waszak Anna31
9Matyjaszczyk Sebastianmatem uzu.konsultOdwołane
3U liceum6Góra Monikaj. niem.->j. ang.Życińska Lucyna1 -> 3
7Góra Monikaj. niem.->j. ang.Życińska Lucyna1 -> 3
9Matyjaszczyk Sebastianmatematyka konsultacjeOdwołane
4M szkoła podstawowa3Kurowska Aleksandraj. ang.Grycman Aleksandra2'
5Kolarz WojciechrobotWeronika Westwańska 2'
7Schelenz Danutamatemat.Mądry - Cieśla Magdalena2'
7A szkoła podstawowa5Klepczarek Ewaw-f->muzykaJóźwik Aleksandra12 -> 19
7D szkoła podstawowa4Góra Monikaj. niem.->informatykaKudła Mariusz1
7S szkoła podstawowa2Matyjaszczyk Sebastianmatemat.Odwołane
9Góra Monikaj. niem.Odwołane

1M 2 lekcja cała klasa z p. Halicz w sali nr 16

3P 3 leckca cała klasa z p. Ignalskim- zajęcia opiekuńcze w sali nr 1

http://www.aScTimeTables.com - 2018-01-15 14:08:35
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11