Zastępstwa - WTOREK 2018-01-23

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kurowska Aleksandra, Wójcicki Dariusz, Kolarz Wojciech, Zielińska - Danch Wioleta, Schelenz Danuta(6-10), ks. Jankowski Bartosz, Mądry - Cieśla Magdalena, Westwański Tomasz

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1D szkoła podstawowa2Kurowska Aleksandraj. ang.->zajęcia opiekuńczeZimniak Iwona1'
6Schelenz Danutamat dod->zajęcia opiekuńczeBieniek Dominik
1M medyczna6Wójcicki Dariuszeduk. dla bezp.->zajęcia opiekuńczePankiewicz Aleksandra
1P politechniczna liceum1Wójcicki Dariuszw-fOdwołane
2A gimnazjum5Mądry - Cieśla MagdalenaWOS->zajęcia opiekuńczeScelina Iwo
8Kurowska Aleksandraj. ang.->zajęcia opiekuńczeScelina Iwo
2K gimnazjum4Mądry - Cieśla MagdalenaWOS->zajęcia opiekuńczeSorichta Katarzyna
5Kurowska Aleksandraj. ang.->zajęcia opiekuńczeSorichta Katarzyna
2P liceum, 2U liceum1Zielińska - Danch Wioletachemia roz.Odwołane
1Westwański Tomaszfizyka roz.Weronika Westwańska 19
2Westwański Tomaszfizyka roz.Weronika Westwańska 19
2Zielińska - Danch Wioletachemia roz.Odwołane
9Schelenz Danutamatem. roz.->zajęcia opiekuńczeWower Bartłomiej
2U liceum7ks. Jankowski Bartoszreligia->zajęcia opiekuńczeGrycman Aleksandra
3P liceum8ks. Jankowski Bartoszreligia->zajęcia opiekuńczeGóra Monika
3P liceum, 3U liceum4Wójcicki Dariuszw-f->zajęcia opiekuńczeGóra Monika
3S gimnazjum5Wójcicki Dariuszeduk. dla bezp.->zajęcia opiekuńczeOdróbka Stanisław
3U liceum3ks. Jankowski Bartoszreligia->zajęcia opiekuńczeWower Bartłomiej
4M szkoła podstawowa2ks. Jankowski Bartoszreligia->zajęcia opiekuńczeZimniak Iwona2'
3Kurowska Aleksandraj. ang.->zajęcia opiekuńczeBieniek Dominik
5Kolarz Wojciechrobot->zajęcia opiekuńczeBieniek Dominik
7Schelenz Danutamatemat.->zajęcia opiekuńczeBieniek Dominik
8Wójcicki Dariuszzajęcia z uczniemOdwołane
7D szkoła podstawowa5ks. Jankowski Bartoszreligia->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid
Dominik Mattern4ks. Jankowski Bartoszreligia->zajęcia opiekuńczeKołodziej Katarzyna

Na 3 Lekcji wyjście do SDK na konkurs Kolęd i Pastorałek
pod opieką :
1D i 4M – Dominik Bieniek, Iwona Zimniak 1M – Sabina Janikowska
7A – Kasia Sorichta 1P – Halina Chlebowska
7D – Mariusz Kudła 1S – Kasia Kołodziej
7S – Mariola Przybył 2P – Ania Jonik - Waszak
2A – Ewa Klepczarek 2U – Beata Kopciuch
2K - Bartek Wower 3P – Monika Góra
3B – Iwo Scelina 3U - x Bartek Jankowski
3K – Sebastian Matyjaszczyk
3S - Stanisław Odróbka

http://www.aScTimeTables.com - 2018-01-23 08:16:11
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11