Zastępstwa - CZWARTEK 2018-02-22

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Scelina Iwo, Kopciuch Beata(3-8), Sierpińska - Basek Grażyna, Matyjaszczyk Sebastian, Kudła Mariusz, Wójcicki Dariusz(3-9), Odróbka Stanisław(5-9), ks. Jankowski Bartosz

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1M medyczna5Wójcicki Dariuszw-f->j. ang.Grycman Aleksandra12 -> 1
8Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->j. polskiSorichta Katarzyna31
9Kudła MariuszinformatykaOdwołane
1P politechniczna liceum3Kopciuch Beatamatemat.Jonik - Waszak Anna11
6Wójcicki Dariuszeduk. dla bezp.->geografiaPawełek Barbara19
1S społeczno medialna liceum2Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid31
3Kudła Mariuszinformatyka->zaj.med.Kubarski Michał13
8Odróbka Stanisławj. ang.->kreatKołodziej Katarzyna20
2A gimnazjum2Scelina Iwog. wych.Odwołane
4Kopciuch Beatamatemat.->zajęcia opiekuńczeKlepczarek Ewa11
6Scelina Iwoj. polskiJanikowska Sabina29
7Scelina Iwoj. polski->j. ang.Życińska Lucyna29
2K gimnazjum2Kudła MariuszinformatykaOdwołane
5Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid31
6Kudła Mariuszinformatyka->j. ang.Grodzka Anna13 -> 23
2P liceum5Kopciuch Beatamatemat.->g. wych.Wower Bartłomiej16
2P liceum, 2U liceum7Wójcicki Dariuszcoa uzup.->w-fWower Bartłomiej11
8Wójcicki Dariuszcoa uzup.Odwołane
8Kopciuch Beatamat.uzup.Odwołane
2U liceum5Odróbka Stanisławj. ang.Halicz Magdalena13 -> 25
6Kopciuch Beatamatemat.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid16
3B gimnazjum3Scelina Iwoj. polski->zajęcia opiekuńczeChlebowska Halina29
7Kopciuch Beatamatemat.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid16
3K gimnazjum4Wójcicki Dariuszw-f->j. ang.Grycman Aleksandra12 -> 5
8Kudła MariuszECDLOdwołane
9Matyjaszczyk Sebastianmatemat.Odwołane
3P liceum5ks. Jankowski Bartoszreligia->j. ang.Życińska Lucynakaplica
7Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->zajęcia opiekuńczeChlebowska Halina31
3P liceum, 3U liceum3Wójcicki Dariuszw-fWower Bartłomiejsala gimnastyczna
3S gimnazjum4Kudła Mariuszzaj. tech.->biologiaPankiewicz Aleksandra13
7Odróbka Stanisławj. ang.->j. niem.Jonik - Waszak Anna15
8Scelina Iwoj. polskiOdwołane
9Scelina Iwoj. polskiOdwołane
3U liceum4Scelina Iwoj. polski->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid29
5Scelina Iwoj. polski->j. niem.Góra Monika29
8Kopciuch Beatamat6->zajęcia opiekuńczeJanikowska Sabina16 -> 6
4M szkoła podstawowa5Kudła Mariuszinformatyka->zajęcia opiekuńczeZimniak Iwona2'
7A szkoła podstawowa6Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->j. ang.Grycman Aleksandra31
7D szkoła podstawowa7ks. Jankowski Bartoszreligia->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawidkaplica
7S szkoła podstawowa4Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->j. niem.Jonik - Waszak Anna31 -> 20
6Odróbka Stanisławj. ang.->j. niem.Góra Monikakaplica
7Kudła Mariuszinformatyka->zajęcia opiekuńczePawełek Barbara13
8ks. Jankowski BartoszreligiaOdwołane
Dominik Mattern3Sierpińska - Basek Grażynazajęcia opiekuńczeGrycman Aleksandra2

1P 4 lekcja - geografia w kaplicy
2U grupa p. Życińskiej angielski z p. Halicz w sali 25
7A lekcja 6 w caođci y p. Życińską w sali 3

http://www.aScTimeTables.com - 2018-02-21 20:18:17
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11