Zastępstwa - PIĄTEK 2018-03-09

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Grycman Aleksandra, Życińska Lucyna, Wójcicki Dariusz, Wower Bartłomiej, Przybył Mariola, Ignalski Dawid, Sierpińska - Basek Grażyna, Pankiewicz Aleksandra, Jonik - Waszak Anna(4-4), Klepczarek Ewa(8-8)

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1M medyczna2Grycman Aleksandraj. ang.Odwołane
4Pankiewicz Aleksandrabiologia->j. niem.Góra Monika20
6Wójcicki Dariuszeduk. dla bezp.->j. ang.Halicz Magdalenaświetlica
7Wójcicki Dariuszw-f->j. niem.Góra Monika12 -> 20
1P politechniczna liceum3Życińska Lucynaj. ang.Halicz Magdalena3
5Wójcicki Dariuszw-f->WOSMądry - Cieśla Magdalena12 -> 20
1S społeczno medialna liceum2Życińska Lucynaj. ang.Odwołane
6Wower Bartłomiejw-fKlepczarek Ewasala gimnastyczna
7Wower Bartłomiejw-fOdwołane
2A gimnazjum4Przybył MariolahistoriaKubarski Michał17
8Klepczarek Ewaw-fOdwołane
8Wower Bartłomiejw-fOdwołane
2K gimnazjum3Grycman Aleksandraj. ang.->informatykaKudła Mariusz15
5Przybył Mariolahistoria->j. niem.Jonik - Waszak Anna17
2P liceum3Wower BartłomiejWF 33Odwołane
4Grycman Aleksandraj. ang.Odróbka Stanisław18 -> 25
4Życińska Lucynaj. ang.Odróbka Stanisław3 -> 25
7Życińska Lucynaj. ang.->j. niem.Jonik - Waszak Anna3 -> 15
2P liceum, 2U liceum2Przybył Mariolahistoria roz.Odwołane
2Pankiewicz Aleksandrabiologia roz.Odwołane
3Przybył Mariolahistoria roz.Odwołane
3Pankiewicz Aleksandrabiologia roz.Odwołane
8Wójcicki Dariuszwf uzup 2Odwołane
2U liceum4Jonik - Waszak Annaj. niem.Halicz Magdalena15 -> 1wg przygotowanych materiałów
5Życińska Lucynaj. ang.Odróbka Stanisław3 -> 25
3B gimnazjum3Wójcicki Dariuszw-f->zajęcia opiekuńczeOchabowicz Małgorzata12 -> 17
3Wower Bartłomiejw-f->zajęcia opiekuńczeOchabowicz Małgorzata12 -> 17
5Grycman Aleksandraj. ang.Halicz Magdalena23 -> 13
3P liceum, 3U liceum2Wower Bartłomiejw-fOdwołane
3Wower Bartłomiejw-f->zajęcia opiekuńczeMądry - Cieśla Magdalena12 -> 5
3U liceum6Grycman Aleksandraj. ang.->j. niem.Jonik - Waszak Anna23 -> 3
6Życińska Lucynaj. ang.->j. niem.Jonik - Waszak Anna3
7A szkoła podstawowa6Pankiewicz Aleksandrabiologia->j. niem.Góra Monika20
7D szkoła podstawowa6Ignalski Dawidj. włoski->j. ang.Odróbka Stanisławkaplica -> 15
7S szkoła podstawowa4Wower Bartłomiejw-f->informatykaKudła Mariusz12 -> 13
5Wower Bartłomiejw-f->j. niem.Góra Monika12 -> 23

1S lekcja 3 język włoski z p. Odróbką wg przygotowanych materiałów w sali nr25

2U lekcja 5 cała klasa j. angielski z p, Odróbką

2A lekcj 6 cała klasa z p. Kudłą

http://www.aScTimeTables.com - 2018-03-08 12:03:14
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11