Zastępstwa - ŚRODA 2018-03-28

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Zimniak Iwona, Przybył Mariola, Grycman Aleksandra, Wower Bartłomiej, Sierpińska - Basek Grażyna, Schelenz Danuta, ks. Jankowski Bartosz(2-7)

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1D szkoła podstawowa5ks. Jankowski Bartoszreligia->j. ang.Weronika Westwańska 1'
1M medyczna1Wower Bartłomiejwf 1Odwołane
6Przybył Mariolahistoria->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid17
8Grycman Aleksandraj. ang.Odwołane
1S społeczno medialna liceum4Przybył Mariolahistoria->j. ang.Odróbka Stanisław17
2A gimnazjum9Grycman Aleksandraj. ang.Odwołane
2K gimnazjum7Wower Bartłomiejw-f->j. ang.Grodzka Anna12 -> 6
8Wower Bartłomiejw-fOdwołane
2P liceum4Grycman Aleksandraj. ang.->j. niem.Jonik - Waszak Anna1 -> 3
2P liceum, 2U liceum2Schelenz Danutamatem. roz.Odwołane
2Schelenz Danutamat8Odwołane
3Przybył Mariolahistoria roz.Odwołane
3Schelenz Danutamat9Odwołane
3Schelenz Danutamatem. roz.Odwołane
3Wower Bartłomiejw-fOdwołane
6Schelenz Danutamatem. roz.->zajęcia opiekuńczePankiewicz Aleksandra30 -> 20
7Schelenz Danutamatem. roz.->zajęcia opiekuńczeMądry - Cieśla Magdalena30 -> 17
2U liceum4ks. Jankowski Bartoszreligia->zajęcia opiekuńczeOchabowicz Małgorzatawyjście na Drogę Krzyżową
3B gimnazjum5Wower Bartłomiejw-fWójcicki Dariuszsala gimnastyczna
3P liceum5Grycman Aleksandraj. ang.->j. niem.Góra Monika1 -> 25
3P liceum, 3U liceum7Przybył Mariolahis.i społ.Odwołane
8Przybył Mariolahis.i społ.Odwołane
9Wower Bartłomiejw-fOdwołane
9Wower Bartłomiejw-fOdwołane
10Wower Bartłomiejw-fOdwołane
10Wower Bartłomiejw-fOdwołane
3S gimnazjum5Schelenz Danutamatemat.->j. polskiScelina Iwo30
3U liceum6Grycman Aleksandraj. ang.Życińska Lucyna1
4M szkoła podstawowa6ks. Jankowski Bartoszreligia->j. ang.Weronika Westwańska 2'
7A szkoła podstawowa4Wower Bartłomiejw-f->j. niem.Góra Monika12 -> kaplica
7D szkoła podstawowa7Grycman Aleksandraj. ang.->j. niem.Góra Monika1 -> 16
9Przybył MariolahistoriaOdwołane
Dominik Mattern3ks. Jankowski Bartoszreligia->j. polskiJanikowska Sabina2 -> 6
5Przybył Mariolahis.i społ.->j. polskiSorichta Katarzyna2 -> 11

3U lekcja 6 cała klasa W SALI NR 1

2P 2U 2 lekcja - uczniowie: Marker, Nowacki, Pawlyta, Stasiowski, Burzawa,
Imiolczyk, Kowalczyk - zaj w sali 30 z p. Ignalskim

2P 2U - 3 lekcja - uczniowie Kadłubowski, Kasprowicz, Pawlyta, Burzawa
Michalik, Duda, Imiolczyk, Kołodziej, Porąbka , Stasiowski
Jarząbek, Kukla, Mydla, Paszek, Marker, Nowacki, Kowalczyk
- zajęcia opiekuńcze z p Ignalskim w sali 17

DROGA KRZYŻOWA - harmonogram na osobnej stronie

http://www.aScTimeTables.com - 2018-03-27 20:20:38
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11