Zastępstwa - ŚRODA 2018-04-18

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Wower Bartłomiej(1-6), Wójcicki Dariusz(2-6), Odróbka Stanisław(2-6), Kopciuch Beata(2-6), Matyjaszczyk Sebastian(2-6), Góra Monika(1-7), Grycman Aleksandra(1-7), Ignalski Dawid(1-7), ks. Jankowski Bartosz(1-7), Jonik - Waszak Anna(1-7), Kudła Mariusz(2-6), Janikowska Sabina(1-4), Scelina Iwo(1-4)

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1D szkoła podstawowa5ks. Jankowski Bartoszreligia->zajęcia opiekuńczeZimniak Iwona1'
1M medyczna1Wower Bartłomiejwf 1Odwołane
2Bołdys Izabellachemia20 -> 17
3Pawełek Barbarageografia5 -> 18
4Pankiewicz Aleksandrag. wych.20 -> 13
1P politechniczna liceum3Kudła Mariuszinformatyka->chemiaZielińska - Danch Wioleta13 -> 16
3Góra Monikaj. niem.->chemiaZielińska - Danch Wioleta1 -> 16
4Kopciuch Beatamatemat.->WOSMądry - Cieśla Magdalena16
6Wójcicki Dariuszw-f->fizykaKołodziej Katarzyna12 -> 19
1S społeczno medialna liceum1Bołdys Izabellachemia20 -> 18
2Odróbka Stanisławj. ang.->zajęcia opiekuńczeOchabowicz Małgorzata1 -> 23
5Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->j.ang.konw.uzup.Grodzka Anna31
6Kubarski Michałzaj.med.6 -> 31
2P liceum4Grycman Aleksandraj. ang.->zajęcia opiekuńczeOchabowicz Małgorzata1 -> 19
4Jonik - Waszak Annaj. niem.->zajęcia opiekuńczeOchabowicz Małgorzata3 -> 19
2P liceum, 2U liceum2Jonik - Waszak Annaj. niem. roz.Odwołane
3Wower Bartłomiejw-fOdwołane
3Kopciuch Beatamat.uzup.Odwołane
6Pankiewicz Aleksandrabiologia roz.20 -> 25
2U liceum2Pawełek Barbarageo R kons5 -> 1
4ks. Jankowski Bartoszreligia->j. polskiSorichta Katarzyna30
5Jonik - Waszak Annaj. niem.->zajęcia opiekuńczePankiewicz Aleksandra3 -> 19
5Odróbka Stanisławj. ang.->zajęcia opiekuńczePankiewicz Aleksandra19
3P liceum5Góra Monikaj. niem.->j. polskiSorichta Katarzynaświetlica
5Ignalski Dawidj.włoski roz.->zajęcia opiekuńczePankiewicz Aleksandra4 -> 19
5Grycman Aleksandraj. ang.->j. polskiSorichta Katarzyna1 -> 25
6Góra Monikag. wych.->j. polskiScelina Iwo5 -> 29
3P liceum, 3U liceum7Wójcicki Dariuszw-forlik
7Przybył Mariolahis.i społ.6 -> 3
8Wójcicki Dariuszw-forlik
8Przybył Mariolahis.i społ.6 -> 3
9Wower Bartłomiejw-forlik
10Wower Bartłomiejw-forlik
3U liceum5Kopciuch Beatamatemat.->g. wych.Kubarski Michał16
6Grycman Aleksandraj. ang.Życińska Lucyna1
4M szkoła podstawowa6ks. Jankowski Bartoszreligia->zajęcia opiekuńczeZimniak Iwona2'
7D szkoła podstawowa2Kopciuch Beatamatemat.Odwołane
3Janikowska Sabinaj. polski->WOSMądry - Cieśla Magdalena6 -> 13
5Pawełek Barbarageografia5 -> 17
6Kudła Mariuszinformatyka->religiaBieniek Dominik13 -> 3
6Odróbka Stanisławj. ang.->religiaBieniek Dominik4 -> 3
7Grycman Aleksandraj. ang.->muzykaJóźwik Aleksandra1
7Góra Monikaj. niem.->muzykaJóźwik Aleksandra16 -> 1
8Pankiewicz Aleksandrabiologia20 -> 17
9Przybył Mariolahistoria6 -> 1
7S szkoła podstawowa3Wójcicki Dariuszw-f->chemiaRzepecka - Stojko Anna12 -> 19
4Janikowska Sabinaj. polski->j. ang.Życińska Lucyna6 -> 15
5Janikowska Sabinaj. polski6 -> 30
6Jóźwik Aleksandramuzyka11 -> 16
7Pankiewicz Aleksandrabiologia20 -> 25

klasa 7A 3-7 lekcja zajęcia blokowe z doradztwa zawodowego w sali 11 - pozostałe lekcje dla tej klasy odwołane

3 lekcja uczniowie : Nowacki, Pawlyta, Burzawa, Nowak, Dziedzic, Nawrat, Pieniek, Gawron, Michałek
zajęcia opiekuńcze z p. Przybył w sali 17

4 lekcja 2P w całości w sali 19

klasy 3 PU zajęcia blokowe z języka polskiego lekcje 1-4
klasa 3U sala 29
klasa 3P sala 31
od lekcji 5 maturzyści - zajęcia wg planu

http://www.aScTimeTables.com - 2018-04-17 10:53:17
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11