Zastępstwa - ŚRODA 2018-05-16

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Mądry - Cieśla Magdalena, Wójcicki Dariusz(1-6), Halicz Magdalena(1-6), Góra Monika(1-6), Kołodziej Katarzyna(1-6), Wower Bartłomiej(7-11), Kudła Mariusz(7-11), Matyjaszczyk Sebastian(7-11), Jonik - Waszak Anna(1-3), Ochabowicz Małgorzata

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1M medyczna1Halicz Magdalenaj. ang.Odwołane
3Halicz Magdalenaj.ang.konw.uzup.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawidświetlica
3Ochabowicz Małgorzataj. włoski->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid15 -> 25
4Pawełek Barbarageografia5 -> 19
6Góra Monikaj. niem.->informatykaKudła Mariusz1
7Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->j. ang.Grodzka Anna31
1P politechniczna liceum2Życińska Lucynaj. ang.6 -> 1
2Halicz Magdalenaj. ang.Odwołane
3Góra Monikaj. niem.->biologiaPankiewicz Aleksandra1
3Ochabowicz Małgorzataj. włoski->biologiaPankiewicz Aleksandra15 -> 1
5Mądry - Cieśla MagdalenaWOS->WDŻSorichta Katarzynaświetlica
6Wójcicki Dariuszw-fWower Bartłomiejsala gimnastyczna
8Kubarski Michałhistoria5 -> 20
1S społeczno medialna liceum2Ochabowicz Małgorzataj. włoski->j. ang.Odróbka Stanisław15 -> kaplica
3Kołodziej Katarzynakreat->j. ang.Życińska Lucyna19
4Wójcicki Dariuszeduk. dla bezp.->biologiaPankiewicz Aleksandra30
5Janikowska Sabinaj. polski6 -> 1
8Matyjaszczyk Sebastianmatemat.->zajęcia opiekuńczeSierpińska - Basek Grażyna31
9Odróbka Stanisławj. ang.6 -> 13
2A gimnazjum8Kudła MariuszinformatykaOdwołane
2K gimnazjum2Kołodziej Katarzynafizyka->j. ang.Grycman Aleksandra19
7Wower Bartłomiejw-f->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawidsala gimnastyczna
8Wower Bartłomiejw-fOdwołane
2P liceum4Ochabowicz Małgorzataj. włoski->j. ang.Grycman Aleksandra15 -> 11
4Jonik - Waszak Annaj. niem.3 -> kaplica
2P liceum, 2U liceum1Ochabowicz Małgorzataj.włoski roz.Odwołane
2Jonik - Waszak Annaj. niem. roz.Odwołane
6Mądry - Cieśla MagdalenaWOS roz.Odwołane
7Mądry - Cieśla MagdalenaWOS roz.Odwołane
2U liceum2Pawełek Barbarageo R kons5 -> 2
4Halicz Magdalenag. wych.->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawidświetlica
5Jonik - Waszak Annaj. niem.3 -> 11
3B gimnazjum5Wójcicki Dariuszw-fWower Bartłomiejsala gimnastyczna
6Halicz Magdalenaj. ang.->j. niem.Jonik - Waszak Annaświetlica
6Jonik - Waszak Annaj. niem.3 -> 25
7Kudła Mariuszzaj. tech.->zajęcia opiekuńczeSzmatloch Anna17
3K gimnazjum2Wójcicki Dariuszw-fWower Bartłomiejsala gimnastyczna
4Góra Monikaj. niem.->j. ang.Życińska Lucyna1 -> 13
6Kołodziej Katarzynafizyka->historiaKubarski Michał19
3S gimnazjum3Jonik - Waszak Annaj. niem.->j. ang.Odróbka Stanisław3 -> kaplica
7Odróbka Stanisławj. ang.6 -> 1
4M szkoła podstawowa4Kołodziej Katarzynakreat->j. ang.Odróbka Stanisław4
5Kołodziej Katarzynakreat->zajęcia opiekuńczeSierpińska - Basek Grażyna4
7A szkoła podstawowa3Pawełek Barbarageografia
8Odróbka Stanisławj. ang.6 -> 13
9Kudła MariuszinformatykaOdwołane
7D szkoła podstawowa2Góra Monikaj. niem.Odwołane
3Janikowska Sabinaj. polski6 -> 15
6Grycman Aleksandraj. ang.5 -> 30
6Odróbka Stanisławj. ang.6 -> 18
7Pawełek Barbarageografia5 -> 18
7S szkoła podstawowa4Janikowska Sabinaj. polski6 -> 1
5Pawełek Barbarageografia

http://www.aScTimeTables.com - 2018-05-15 08:09:19
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11