Zastępstwa - WTOREK 2018-05-22

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Mądry - Cieśla Magdalena, Jóźwik Aleksandra(7-10), Wower Bartłomiej, Odróbka Stanisław, Życińska Lucyna(7-8), Wójcicki Dariusz, Weronika Westwańska , Zielińska - Danch Wioleta(3-9), Kudła Mariusz, Kołodziej Katarzyna, Bieniek Dominik, Scelina Iwo, Sierpińska - Basek Grażyna, Kopciuch Beata(5-7), Ignalski Dawid(5-7)

KlasaLekcjaNauczyciel nieobecnyPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolnaUwaga
1M medyczna1Przybył Mariolahistoria17 -> 25
2Wójcicki Dariuszeduk. dla bezp.->j. ang.Halicz Magdalena30
3Grycman Aleksandraj. ang.1 -> 23
5Chlebowska HalinaPP18 -> 31
7Wower Bartłomiejwf 1Odwołane
1P politechniczna liceum3Kopciuch Beatamatemat.16 -> 31
4Chlebowska HalinaPP18 -> 20
7Kudła Mariuszinformatyka->j. polskiJanikowska Sabina13 -> 6
7Życińska Lucynaj.ang.konw.uzup.->j. polskiJanikowska Sabina5 -> 6
1S społeczno medialna liceum4Przybył Mariolahistoria17 -> 23
5Kołodziej Katarzynakreat->j. ang.Życińska Lucyna19 -> 5
6Chlebowska HalinaPP18 -> 29
8Bieniek DominikreligiaOdwołane
2A gimnazjum4Kołodziej Katarzynafizyka->biologiaPankiewicz Aleksandra19 -> 25
5Kudła Mariuszinformatyka->j. ang.Grycman Aleksandra13 -> 30
5Grycman Aleksandraj. ang.1 -> 30
7Scelina Iwoj. polski->plast.Szmatloch Anna29
8Kopciuch Beatamatemat.16 -> 5
9Kudła Mariuszinformatyka->j. ang.Grodzka Anna13 -> 25
2A gimnazjum, 2K gimnazjum2Wower Bartłomiejw-fKlepczarek Ewasala gimnastycznaorlik
3Wower Bartłomiejw-fKlepczarek Ewa
2K gimnazjum5Sorichta Katarzynaj. polski17 -> 11
6Jonik - Waszak Annaj. niem.3 -> kaplica
6Kudła Mariuszinformatyka->j. niem.Jonik - Waszak Anna13 -> kaplica
7Jóźwik Aleksandramuzyka->matemat.Matyjaszczyk Sebastian11
8Jonik - Waszak Annaj. niem.3 -> 23
8Grodzka Annaj. ang.1 -> 15
9Bieniek DominikreligiaOdwołane
2P liceum3Jonik - Waszak Annaj. niem.3 -> bibl.
4Grycman Aleksandraj. ang.1 -> kaplica
4Jonik - Waszak Annaj. niem.3 -> 15
4Odróbka Stanisławj. ang.Grycman Aleksandra25 -> kaplica
5Kopciuch Beatamatemat.->WDŻJóźwik Aleksandra16 -> 25
6Scelina Iwoj. polskiJanikowska Sabina29 -> 6
9Wower BartłomiejWF 33Odwołane
10Wower BartłomiejWF 33Odwołane
2P liceum, 2U liceum1Westwański Tomaszfizyka roz.16 -> 23
2Westwański Tomaszfizyka roz.16 -> 23
8Życińska Lucynaj. ang. roz.->zajęcia opiekuńczeks. Jankowski Bartosz5 -> 30
8Wower Bartłomiejw-f->zajęcia opiekuńczeks. Jankowski Bartosz12 -> 30
9Wower Bartłomiejwf uzup 1Odwołane
9Szmatloch Annahist. sztuki roz.17 -> 29
9Wower Bartłomiejw-fOdwołane
10Wower Bartłomiejw-fOdwołane
10Wower Bartłomiejwf uzup 1Odwołane
10Szmatloch Annahist. sztuki roz.17 -> 29
2U liceum3Scelina Iwoj. polski->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid29
4Scelina Iwoj. polski->w-fKlepczarek Ewa29
5Jonik - Waszak Annaj. niem.3 -> 23
7Kopciuch Beatamatemat.->j. niem.Jonik - Waszak Anna16 -> 5
10Wower BartłomiejWF uzup 7Odwołane
10Wower BartłomiejWF uzup 5Odwołane
3B gimnazjum1Grycman Aleksandraj. ang.1 -> 15
1Jonik - Waszak Annaj. niem.3 -> 5
3Kołodziej Katarzynafizyka->zajęcia opiekuńczeChlebowska Halina19 -> 25
4Kopciuch Beatamatemat.16 -> bibl.
5Scelina Iwoj. polski->matemat.Matyjaszczyk Sebastian29
6Wower Bartłomiejw-f->WDŻSorichta Katarzyna12 -> 11
6Wójcicki Dariuszw-f->WDŻSorichta Katarzyna12 -> 11
7Ignalski Dawidwłoski/ migowy->zajęcia opiekuńczeHalicz Magdalena1 -> kaplica
3B gimnazjum, 3K gimnazjum, 3S gimnazjum8Jóźwik Aleksandrazaj. art. muz.z. wokal11próba chóru
9Jóźwik Aleksandrazaj. art. muz.z. wokal11próba chóru
3S gimnazjum1Odróbka Stanisławj. ang.Odwołane
2Jonik - Waszak Annaj. niem.3 -> 25
2Odróbka Stanisławj. ang.Odwołane
3Wójcicki Dariuszeduk. dla bezp.->j. polskiJanikowska Sabina30
6Odróbka Stanisławw-fKlepczarek Ewasala gimnastyczna
7Odróbka Stanisławw-f->matemat.Schelenz Danuta12 -> 25
4M szkoła podstawowa4Weronika Westwańska robot->zajęcia opiekuńczeIgnalski Dawid4
5Weronika Westwańska j. ang.->w-fKlepczarek Ewa4
7Sorichta Katarzynaj. polski4 -> bibl.
8Sorichta Katarzynaj. polski4 -> bibl.
7D szkoła podstawowa2Przybył Mariolahistoria17 -> 31
8Odróbka Stanisławj. ang.->matemat.Matyjaszczyk Sebastian6 -> 31
8Kudła Mariuszinformatyka->matemat.Matyjaszczyk Sebastian13 -> 31
9Kopciuch Beatamatemat.16 -> 6
7S szkoła podstawowa2Kołodziej Katarzynafizyka->zajęcia opiekuńczeChlebowska Halina19 -> 29
3Przybył Mariolahistoria17 -> kaplica
4Kudła Mariuszinformatyka->j. ang.Halicz Magdalena13 -> 5
8Szmatloch Annaplast.17 -> 29

7A zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej 2-8 lekcji sale 1 i 3

PRZEDSZKOLIADA - UWAGA WYŁĄCZONE SALE - UWAGA - PRZEDSZKOLIADA!!!

klasa 7D i 7S lekcja 5-7 wychodzą na zajęcia z matematyki w terenie
pod opieką p. Ignalskiego i p. Kopciuch

http://www.aScTimeTables.com - 2018-05-21 11:16:40
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11