Zastępstwa - PONIEDZIAŁEK 14.01.2019

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Pawełek Barbara, Ignalski Dawid, Życińska Lucyna, Wower Bartłomiej, Halicz Magdalena, Grec Anna, Janikowska Sabina(1-3), Jonik - Waszak Anna(1-3), Kopciuch Beata(1-3), Kubarski Michał(1-3), Ochabowicz Małgorzata(1-3), Przybył Mariola(1-3), Scelina Iwo, Westwański Tomasz(1-3), Wójcicki Dariusz(1-3), Zielińska - Danch Wioleta(1-3), Weronika Westwańska (1-3), ks. Kiera Szymon(1-3), Sorichta Katarzyna(1-3), Jóźwik Aleksandra, Góra Monika(3-7)

Oddział (Klasa)LekcjaNauczycielPrzedmiotZastępuje nauczyciel:Sala szkolna
1M Liceum Ogólnokształcące5Halicz Magdalenaj. ang.Piechota Aleksandra2 -> 29
2D Szkoła Podstawowa3Weronika Westwańska j. ang.->zajęcia opiekuńczeRzepecka - Stojko Anna6
2M Liceum Ogólnokształcące7Halicz Magdalenaj. ang.Grycman Aleksandra25
2M Liceum Ogólnokształcące, 2P Liceum Ogólnokształcące, 2S Liceum Ogólnokształcące1Pawełek Barbarageografia roz.Odwołane
2Pawełek Barbarageografia roz.Odwołane
3Pawełek Barbarageografia roz.Odwołane
2P Liceum Ogólnokształcące1Pawełek Barbarageo uzupOdwołane
2Pawełek Barbarageo uzupOdwołane
3Westwański Tomaszfizyka roz.Odwołane
4Halicz Magdalenaj. ang.Odwołane
4Życińska Lucynaj. ang.Odwołane
2S Liceum Ogólnokształcące7Góra Monikaj. niem.->zajęcia opiekuńczePankiewicz Aleksandra1
3A Gimnazjum3Przybył Mariolahistoria->j. ang.Grycman Aleksandra17
4Góra Monikaj. niem.Jonik - Waszak Anna1
5Grec Annamatemat.->zaj. tech.Kudła Mariusz25
3A Gimnazjum, 3K Gimnazjum6Wower BartłomiejWF 20Odwołanesala gimnastyczna
7Wower BartłomiejWF 20Odwołane
3K Gimnazjum1Życińska Lucynaj. ang.Odwołane
1Jonik - Waszak Annaj. niem.Odwołane
4E Szkoła Podstawowa2Sorichta Katarzynaj. polskiOdwołane
4Grec Annag. wych.->zajęcia opiekuńczeWójcicki Dariusz5
6Grec Annamatemat.Odwołane
4W Szkoła Podstawowa7Grec Annamatemat.Odwołane
5M Szkoła Podstawowa3Sorichta Katarzynaj. polskiOdwołane
7A Szkoła Podstawowa4Ignalski Dawidj. włoski->j. ang.Grycman Aleksandra4 -> 29
5Góra Monikaj. niem.->j. ang.Odróbka Stanisław1
5Życińska Lucynaj.ang.konw.uzup.Grycman Aleksandra4 -> 11
6Pawełek Barbarageografia->zajęcia opiekuńczeWójcicki Dariusz16
8Scelina Iwoj. polski->matemat.Kopciuch Beata29 -> 16
9Scelina Iwoj. polskiOdwołane
7L Szkoła Podstawowa4Pawełek Barbarageografia->fizykaWestwański Tomasz16
6Ignalski Dawidj. włoski->j. ang.Odróbka Stanisław15
7Scelina Iwoj. polskiJanikowska Sabina29
8Życińska Lucynaj. ang.Grycman Aleksandra13 -> 25
7S Szkoła Podstawowa3Góra Monikaj. niem.->zajęcia pedagogiczneKrzywoń Danuta1
5Pawełek Barbarageografia->zajęcia opiekuńczeJonik - Waszak Anna16
6Scelina Iwoj. polski->fizykaWestwański Tomasz29
8A Szkoła Podstawowa2Jonik - Waszak Annaj. niem.->j. ang.Feist Barbara11 -> 25
2Halicz Magdalenaj. ang.Feist Barbara25
3Jonik - Waszak Annaj. niem.->j. ang.Piechota Aleksandra11 -> 16
4Wower Bartłomiejw-f->zajęcia opiekuńczePiechota Aleksandra12 -> 25
5Wower Bartłomiejw-fWójcicki Dariuszsala gimnastyczna
8S Szkoła Podstawowa1Wower Bartłomiejw-fOdwołane
2Wower Bartłomiejw-fOdwołane
3Janikowska Sabinaj. polskiOdwołane
8Halicz Magdalenaj. ang.Odwołane

http://www.aScTimeTables.com - 12.01.2019 19:04:56
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11