Zastępstwa - CZWARTEK 2017-11-16

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Pawełek Barbara, Pankiewicz Aleksandra, Góra Monika(3-4), Jonik - Waszak Anna(2-4), Kolarz Wojciech, Westwański Tomasz, Sierpińska - Basek Grażyna, Kurowska Aleksandra

Nauczyciel zastępującyNauczyciel nieobecnyLekcjaPrzedmiotKlasaSala szkolnaUwaga
Chlebowska HalinaKurowska Aleksandra6j. polski->matemat.2A GIMN11
Pawełek Barbara7geografia->matemat.7D SP5
Góra Monika-2język niemiecki rozszerzony kons3P LO, 3U LO23 -> 11
-2j. niem. roz.3P LO, 3U LO23 -> 11
Grycman AleksandraGóra Monika3j. niem.->j. ang.2A GIMN23 -> 1
Sierpińska - Basek Grażyna3zajęcia opiekuńczeDominik Mattern -> 2
Pawełek Barbara4geografia->j. ang.Dominik Mattern2
Ignalski DawidKurowska Aleksandra5j. polski->zajęcia opiekuńcze3K GIMN11
Jonik - Waszak AnnaPankiewicz Aleksandra5biologia->j. niem.2A GIMN20
Kolarz WojciechOdwołane1twinf7A SP
Odwołane1twinf7S SP
Odwołane2twinf7A SP
Odwołane2twinf7S SP
Odwołane8informatyka3P LO, 3U LO
Odwołane9coach i inż.kreat.3P LO, 3U LO
Kopciuch BeataKurowska Aleksandra3j. polski->matemat.1S LO18
Kubarski MichałPankiewicz Aleksandra3biologia->historia3K GIMN20
Kudła MariuszJonik - Waszak Anna3j. niem.->informatyka7A SPkaplica -> 13
Kurowska AleksandraOdwołane2j.ang.konw.uzup.1S LO
Mądry - Cieśla MagdalenaKolarz Wojciech3informatyka->zajęcia opiekuńcze2P LO, 2U LO15 -> 30
Kolarz Wojciech4informatyka->zajęcia opiekuńcze2P LO, 2U LO15 -> 30
Odróbka StanisławPawełek Barbara3g. wych.->j. ang.3B GIMN5
Kurowska Aleksandra4j. ang.2A GIMN5
Jonik - Waszak Anna4j. niem.->j. ang.2A GIMNkaplica -> 5
Pankiewicz AleksandraOdwołane1 biol-chem7S SP
Odwołane1 biol-chem7D SP
Odwołane2 biol-chem7D SP
Odwołane2 biol-chem7S SP
Odwołane6biologia2K GIMN
Pawełek BarbaraOdwołane1geografia roz.2P LO, 2U LO
Odwołane1geo R kons2U LO
Odwołane2geo R kons2U LO
Odwołane2geografia roz.2P LO, 2U LO
Odwołane8geografia2A GIMN
Scelina IwoKurowska Aleksandra7j. polski2A GIMN11
Westwański TomaszOdwołane1mat.uzup.7A SP
Odwołane1mat.uzup.7S SP
Odwołane2mat.uzup.7S SP
Odwołane2mat.uzup.7A SP
Wower BartłomiejPankiewicz Aleksandra4biologia->zajęcia opiekuńcze1P LO20
Pawełek Barbara5geografia->zajęcia opiekuńcze3S GIMN5
Życińska LucynaGóra Monika4j. niem.->j. ang.3P LO23 -> 3

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z jezyka niemieckiego dla SP
lekcje 2-4 sala nr 23

skład komisji :Monika Góra, Anna Jonik- Waszak

uczniowie z klas 3P i 3U, którzy mają zajęcia artystyczne na lekcji 10
rozwiązują zadania z matematyki pod opieką p. Matyjaszczyka w s.31

http://www.aScTimeTables.com - 2017-11-15 10:20:46
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11