Zastępstwa - WTOREK 2017-11-21

Informacje dla uczniów - Nauczyciele

W dniu dzisiejszym nastepujący nauczyciele nie będą prowadzić lekcji:
Kudła Mariusz, Pawełek Barbara(9-10), Kurowska Aleksandra, Sierpińska - Basek Grażyna(7-9), Mądry - Cieśla Magdalena(2-4), Przybył Mariola(3-4), Sorichta Katarzyna, Wójcicki Dariusz, Kolarz Wojciech, Halicz Magdalena(5-7), Schelenz Danuta(4-4), Kopciuch Beata(9-9)

Nauczyciel zastępującyNauczyciel nieobecnyLekcjaPrzedmiotKlasaSala szkolnaUwaga
Kolarz Wojciech1informatyka3P LO, 3U LO15zajęcia z zastępczym nauczycielem
Kolarz Wojciech2informatyka3P LO, 3U LO15zajęcia z zastępczym nauczycielem
Bieniek DominikKurowska Aleksandra3j. ang.4M SP2'zajęcia z praktykantką
Grycman AleksandraWójcicki Dariusz5eduk. dla bezp.->j. ang.1P LO30
Halicz MagdalenaPrzybył Mariola3historia->j. ang.1S LO17
Ignalski DawidKudła Mariusz2zaj. tech.->zajęcia opiekuńcze3K GIMN30
-3j.włoski roz.3P LO4 -> 13
Wójcicki Dariusz4w-f->zajęcia opiekuńcze3P LO, 3U LO12`
Wójcicki Dariusz7eduk. dla bezp.->zajęcia opiekuńcze1M LO16
Janikowska SabinaSorichta Katarzyna4j. polski4M SP2'
Jonik - Waszak AnnaHalicz Magdalena5j. ang.->j. niem.2U LO23 -> 5
Kolarz Wojciech6informatyka->j. niem.1M LO15 -> 25
Halicz Magdalena6j. ang.->j. niem.1M LO25
Halicz Magdalena7j. ang.->j. niem.3K GIMN25
Jóźwik AleksandraSorichta Katarzyna3j. polski->muzyka7A SP11
Kołodziej KatarzynaMądry - Cieśla Magdalena4WOS->fizyka1P LO6
Kudła Mariusz6zaj. tech.->fizyka3B GIMN19
Kopciuch Beata-2mat.uzup.2P LO, 2U LO4 -> 15
Odwołane9matemat.7D SP
ks. Jankowski BartoszKurowska Aleksandra2j. ang.1D SP1'zajęcia z praktykantką
Kudła MariuszOdwołane3informatyka7D SP
Odwołane4informatyka7D SP
Odwołane7informatyka2A GIMN
Odwołane8informatyka2A GIMN
Odwołane9informatyka7S SP
Kurowska AleksandraOdwołane8j. ang.2A GIMN
Matyjaszczyk SebastianSchelenz Danuta4matemat.3S GIMN30wg materiałó przyg przez p. Schelenz
Pawełek BarbaraOdwołane9geografia roz.3P LO, 3U LO
Odwołane10geografia roz.3P LO, 3U LO
Schelenz DanutaKolarz Wojciech5robot4M SP2'
Sierpińska - Basek GrażynaSorichta Katarzyna5j. polski->zajęcia opiekuńczeDominik Mattern2
Kurowska Aleksandra6j. polski->zajęcia opiekuńcze1S LO18
Sorichta KatarzynaOdwołane8WDŻ3U LO
Wower BartłomiejPrzybył Mariola4historia->zajęcia opiekuńcze7S SP17
Kolarz Wojciech7informatyka->zajęcia opiekuńcze1S LO15 -> 18
Kurowska Aleksandra7j.ang.konw.uzup.->zajęcia opiekuńcze1S LO18
Wójcicki DariuszOdwołane1w-f1P LO

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS- u dla gimnazjum
lekcje 2-4 sala nr 4

skład komisji : Magdalena Mądry Cieśla i Mariola Przybył


Hanna Pawełek l 8 zajęcia z p. Matyjaszczykiem za l. 9

2K wyjazd Erasmus + Poronin - osoby, które nie jadą mają lekcje wg planu 2A
uwzględniając zastępstwa

http://www.aScTimeTables.com - 2017-11-21 06:44:48
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej, ul. Kościuszki 11